27 czerwca, 2017

BETON WE WNĘTRZACH

Beton architektoniczny we wnętrzu to tworzywo trwałe i wszechstronne. Do tej pory kojarzył się z prostymi, szarymi bryłami oraz zimną przestrzenią.
Na przestrzeni kilku lat surowiec ten nabrał większej popularności i znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie i aranżacji wnętrz.
Więcej o tym przeczytacie na www.cemexbeton.pl
Aby wykorzystać beton we wnętrzach wymaga to wielkiej i starannej koncepcji, dzięki temu stanie się oryginalnym elementem dekoracji naszego mieszkania. Spokojnie nikt nie każe Ci od razu robić mieszkania całego z surowego betonu, ale np. mniejsze elementy dekoracji: ścianki działowe, elementy dekoracyjne schodów, ogrodzeń, balustrad, a nawet elementy mebli  i blaty kuchenne.
Chce wam dziś przedstawić kilka sprawdzonych pomysłów do wykorzystania w waszych domach.

ŚCIANA ZA TELEWIZOREM
TO numer jedne w wykorzystaniu betonu jako dekoracji. Miejsce przed telewizorem stanowi zazwyczaj główne miejsce odpoczynku.Jeśli macie jaki kol wiek problem z odpowiednią aranżacją z pomocą przychodzą rady od firmy www.cemexbeton.pl . Na tle surowych industrialnych płyt czarny telewizor czy głośniki będą wyglądać niezwykle oryginalnie.ZABUDOWA KOMINKA
Nieco innym pomysłem jest zabudowa kominka surowym betonem. Ciepło kominka na tle zimnej powierzchni będzie efektowną dekoracją naszego mieszkania zwłaszcza jeśli dekoracje będą z naturalnego drzewa, pięknie wypełnią nam wnętrze.BETONOWA KUCHNIA
Odważniejszym polecam użycie betonu jako aranżacja kuchni. Bardzo modny szary będzie idealnie komponował się zarówno z meblami na wyskoki połysk jak i matową czernią czy meblami z drewna sosnowego. Dla mniej odważnych pozostaje kuchenny blat, beton na blatach kuchennych mebli jest niezwykle trwały i funkcjonalny, czyści się idealnie i przede wszystkim wygląda bardzo oryginalnie.
PŁYTKI ŚCIENNE
Alternatywa do tynkowanych ścian i betonowych dodatków. Płytki betonowe możemy zamontować samodzielnie w każdym pomieszczeniu. Pomysł na nowoczesne wnętrze jest w zasięgu twojej ręki.


ŁAZIENKA w BETONIE
Ze względu na odporność oraz łatwość konserwacji, beton idealnie nadaje się do naszych łazienek.

MINIMALISTYCZNA SYPIALNIA
Jeśli brakuje Ci pomysłu na wykończenie wnętrza w sypialni polecam surową, betonową powierzchnię. Będzie ona kontrastować z miękkimi tekstyliami i poduchami. Na ścianie z betonu przepięknie prezentują się obrazy czy fotografiki.
JESTEM ANTY
Jeśli uważasz ze to nie to , ze to nie dla Ciebie pamiętaj o jednaj zasadzie: beton nie zawsze musi być zimny. Jeśli odpowiednio oświetlimy wnętrze i zestawimy z jasnymi barwami idealnie ocieplimy wnętrze. Beton będzie dobrze wyglądał zarówno w mieszkaniach na styl skandynawski jak i w ciepłych pastelowych barwach . Na rynku są dostępne różne odcienie struktury i wzory, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla SIEBIE.FOT:pinterest.com

2 komentarze:

  1. Sam pomysł jest fajny jednak nie wyobrażam sobie zrobić w ten sposób całej kuchni czy sypialni.
    Pozdrawiam cieplutko
    just-do-one-step.pl/

    OdpowiedzUsuń

Chce podziękować za każdy pozostawiony komentarz na moim blogu. Mobilizują mnie one abym dalej trwała i tworzyła dla was.Wszystko co pozostawiacie na moim blogu (komentarz, obserwacje samo wejście) dostarcza mi bardzo dużo radości i satysfakcji. Za każdy komentarz i obserwację w miarę możliwości staram się odwdzięczać .

Copyright © 2016 Matka Blogerka , Blogger