29 grudnia, 2016

Podsumowanie roku 2016

Podsumowanie 2016 roku to mój własny rachunek sumienia. Dzięki niemu wiem co w tym roku mi wyszło, a nad czym na pewno muszę popracować.  To świetna forma zmotywowania się do ciężkiej ale opłacalnej pracy. Sami zróbcie sobie swój własny rachunek sumienia i zobaczcie z czego jesteście dumni a z czego nieco mniej. Znajdźmy takie działania, które pozwolą nam z przytupem wkroczyć w nowy 2017 rok !


Moje podsumowanie roku postanowiłam podzielić na kilka ważnych kategorii.

Rodzina
 • ZARĘCZYNY- W tym roku powiedziałam tak mojemu ukochanemu. W pierwszą rocznicę naszego związku postanowił mi się oświadczyć, nie powiem w szoku nie byłam bo wiedziałam ze prędzej czy później to zrobi , ale mimo wszystko wtedy zrozumiałam ze naprawdę mnie akceptuje i chce być ze mną za zawsze. Kochanie wiem ze jesteś wiernym czytelnikiem mojego bloga wiec z tego miejsca gorąco Cie pozdrawiam ;) 
Nawyki

 • WODA- Nauczyłam się pic wodę. Kiedyś byłam zła jeśli ktoś proponował mi szklankę wody od paru miesięcy nie wyobrażam sobie bez niej życia. Cudownie oczyszcza organizm z toksyn.

Dom

 • MIESZKANIE RAZEM- W tym roku zamieszkaliśmy razem . Marzec        był dość zakręconym miesiącem dla nas poprzez moją przeprowadzkę.  

 • NASZE CELE NA PRZYSZŁOŚĆ-  Miesiąc luty przyniósł nam cel i postanowienie jakim jest zawarcie związku małżeńskiego i stało się padło na lipiec. Wiec już niecałe 7 miesięcy dzieli mnie od stania się Panią a nie Panną ;D 
Praca

 • ROZWÓJ- Marzec był również owocnym pod względem pracy. Podjęłam prace na stanowisku o , którym zawsze marzyłam jako mała dziewczyna. Czyli stanowisko kosmetyczka. 
Blog

 • REGULARNOŚĆ- W końcu się udało w tym roku mimo pracy i wielu obowiązków posty na blogu pojawiały sie przynajmniej raz w tygodniu. 

 • AKTYWNI CZYTELNICY - Poprzez dodawanie regularnych wpisów zyskałam naprawdę wielu czytelników , którzy żywo reagują na dodawane prze zemnie treści. 

 • WŁASNA DOMENA- Kilka miesięcy temu postanowiłam przejść na własną domenę . Na początku miałam obawy czy to dobry pomysł, teraz wiem ze jeśli miałbym drugi raz wybierać wybrałaby tak samo. 

 • PODIUM- II miejsce na Blogerkę Urodową woj. pomorskiego w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego i Targów Uroda przypadło MI ! Nawet nie wiecie ile dróg otworzył przede mną ten tytuł. 

 • WSPÓŁPRACE- Dzięki nagrodzie, którą zdobyłam firmy walą do mnie drzwiami i oknami odnośnie współprac. A już niedługo będę miała dla was niespodziankę Kończąc mój wpis mogę stwierdzić ze ten rok był bardzo udany pd każdym względem. Mam nadzieje ze nadchodzący będzie równie owocny w nowe doświadczenia. A jak minął Wasz rok? Jesteście zadowoleni ze swoich osiągnięć? Jest coś, co byście zmienili? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

8 komentarzy:

 1. O, ja też planuję zrobić sobie takie podsumowanie, już czas mi się kończy a ja się jakoś zebrać nie mogę wciąż :P U nas także trochę zmian, wyjechałam do Holandii na 7 miesięcy, a potem z niej wróciłam, zaszłam w ciążę i założyłam bloga. Przyszły rok będzie wyjątkowy, ponieważ urodzi się moje pierwsze dziecko (to już w marcu) i planujemy z chłopakiem zamieszkać samodzielnie, ponieważ odkąd wróciliśmy do Polski, na razie dzielimy mieszkanie z jego mamą. Cieszę się niesamowicie, że także wspominasz kończący się rok raczej dobrze i życzę by następny był jeszcze lepszy :) I gratuluję zaręczyn i wspólnego zamieszkania, to wielkie korki :) i sukcesów blogowych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sporo zmian nastąpiło u Ciebie w tym roku :) Gratuluję zaręczyn (my już 6 lat razem, a pierścionka nie widać ;p ) Życzę Ci jeszcze więcej radości i szczęśliwych momentów na Nowy Rok :) Wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję takiego wyróżnienia ;) Oraz życzę szczęścia ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje osiągnięć i życzę aby rok 2017 był o wiele lepszy od tego :)

  OdpowiedzUsuń

Chce podziękować za każdy pozostawiony komentarz na moim blogu. Mobilizują mnie one abym dalej trwała i tworzyła dla was.Wszystko co pozostawiacie na moim blogu (komentarz, obserwacje samo wejście) dostarcza mi bardzo dużo radości i satysfakcji. Za każdy komentarz i obserwację w miarę możliwości staram się odwdzięczać .

Copyright © 2016 Matka Blogerka , Blogger